منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد. نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید وبرای شادی روحش صلوات بفرستید.

موزیک

لوگو

©Copyright


Copyright © 2011-2011
Ali Faryabi


All rights reserved

www.yadeehsan.blogsky.com


کلیپ

 

 مشاهده کلیپ تصوری

 

آرشیو

مشاهده آرشیو


یکشنبه 11 اردیبهشت‌ماه سال 1390
سومین روز سفر ابدی احسان

پنجشنبه 26/01/ 1390  

امروز سومین روز گرامیداشت یاد احسان رو قرار است تو تکیه فاطمیه برگزار کنیم حدودهای ساعت 2 بود که من و امیر علی طالبی دایی حمید و محسن و تعدادی از پچه ها برای هماهنگ کردن مراسم  و آماده سازی مسجد به اونجا رفتیم  تعدادی پلاکارد و عکس هایی از احسان رو که به صورت بنر چاپ کرده بودیم نصب کردیم . 

ساعت 3 بود که دوستان و  آشنایان و همکارن رسیدند ما برای حدود 250 نفر بر نامه ریزی کرده بودیم ولی حدود 600 نفر امده بودند از هر ارگانی یک دسته گل زیبا جهت عرض تسلیت آورده بودند که حدود 17 تا شده بود . بین مراسم بود که باران شدیدی گرفت بحدی بود که من و امیر تا  به خود آمدیم و شروع به جمع کردن کفش های مردم کردیم کفشها پر از آب شده بود.باران حدود 10 دقیقه بیشتر نبود و یواش یواش مراسم هم داشت تمام می شد . 

در پایان مراسم شروع به توزیع کارت های مراسم هفتم شدیم که کارت ها هم تمام شد و مجبور شدیم به صورت زیونی دیگران را دعوت کنیم تا کارت را مجدد چاپ شود. 

بعد از مراسم همگی به سمت آرامگاه ابدی احسان راه افتادیم  اونجا که رسیدم دیدیم خیلی ها زود تر از ما اونجا اومدن حدود دو ساعتی هم اونجا بودیم و بعد از اونجا به سمت خونه راه افتادیم .

 

اینم کارت ترحیم مراسم سوم  


خاطرات دوستان

دراین قسمت قصد داریم تا خاطرات شما دوستان عزیز را که با احسان داشته اید را ثبت کنیم .
لطفا" اگر خاطره ای با احسان دارید را نوشته تا به اسم خودتان ثبت شود.

نمایش خاطرات                        ثبت خاطره

آمار بازدید کنندگانن

 

برای شادی روحش صلوات